Хорор во Лесковац: Жена пронајдена мртва во својот дом, полицајци кршеле врата за да ја најдат

1 min read

Жена (59) утрово била пронајдена мртва во нејзиниот стан во центарот на Лесковац, по пријавата на пријатели кои три дена не можеле да ја добијат телефонски.

Полицијата ја скршила вратата и го пронашла нејзиното тело, додека околностите за нејзината смрт не се познати.

Како што раскажуваат нејзините пријатели, таа живеела сама во тој стан. Таа немала деца, а нејзиниот брат и татко живеат во странство.

ИЗВОР: kurir.mk

Претходно

Русија го прогласи нобеловецот Дмитриј Муратов за странски агент

Следно

Лучијано Спалети го објави списокот на фудбалери за мечот со Италија (ФОТО)

Latest from Blog