Ристо и Мартин се играчи на неделата, на платформата 2win.мк

1 min read

Измината недела од февруари беше среќна и добитна за играчите на најдобрата платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк. Најсреќна беше за Ристе, кој е нашиот типстер на неделата и Мартин, кој го освои џекпот на платформата. Секоја чест момци!

Ристо со влог од 4.000 денари, успеа да освои добивка вредна 303.157 денари на најдобрата платформа за интернет игри на среќа- 2win.мк. Играл 13 натпревари во тенис и кошарка, а оваа комбинација од натпревари му овозможи да биде одличен типстер кој си освои добивка.

Најголемата џекпот добивка на платформата 2win.мк  измината недела ја освои Мартин. Тој играјќи ја Брнинг Хот освои одлични 215.561 денар.

Обложувајте се и играјте одговорно со најдобрите на 2win.mk

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #2winmk #онлајн #типувајонлајн

Извор: alsat.mk

Претходно

Почна собраниската седница за избор на двајца нови министри во техничката Влада

Следно

Во Собранието поднесени предлози за законски измени за важноста на личните документи

Latest from Blog