ФОТО: Крива Паланка блесна – новогодишната магија се чувствува во градот!

1 min read

реклама


Жителите на Крива Паланка веќе се во можност да уживаат во претпразничната магија во пресрет на новогодишните празници.

Блескава новогодишна атмосфера го осветли градот за нови насмевки, радост и незаборавни моменти за време на највеселите празнични денови што претстојат.

реклама

Претходно

Движењето Беса ја обвини власта: Албанските населени места без автопати, на Владата приоритет казината

Следно

Дневен хороскоп за сабота (09.12.2023)

Latest from Blog