Претходно

Првото вооружено поморско пловило без екипаж на Туркије ги започна поморските тестови со домашен мотор

Следно

(ВИДЕО) Десетина повредени во конфликтот меѓу полицијата и граѓаните во Звечан, барикади во Лепосавиќ

Latest from Blog