Претходно

Во авионската несреќа во Непал 68 загинати, потрагата по четворицата исчезнати е во тек

Следно

Бербок во Хаг, ќе се разговара за тоа како Путин би можело да биде повикан на одговорност за војната во Украина

Latest from Blog