Нов земјотрес со интензитет од 7,6 степени ја потресе турската област Кахраманмараш

1 min read
Претходно

Снежната бура „Барбара“ создаде проблеми во Атина

Следно

Мајка и 7 деца починаа во пожар што избувна во Франција

Latest from Blog