Исчезна уште еден човек во Македонија: Семејството со апел за помош

1 min read

Изгубен е Фадил Брао од Охрид.

Човекот е изгубен е од синоќа од 19 часот со неговиот автомобил голф 5 со регистрација OH131BS.

Семејството со апел: „Ве молиме за било каква информација на број телефон 072573364“.

ИЗВОР: kurir.mk

Претходно

Тупанчевски: Разрешувањето на директорот на Управата за извршување санкции не значи дека работата е завршена

Следно

Илјадници медицински сестри повторно штрајкуваат во Велика Британија

Latest from Blog