Утре и задутре минирање во скопско

1 min read
Претходно

НА БЕРЛИНАЛЕ СВЕТСКА ПРЕМИЕРА НА ДОКУМЕНТАРЕЦОТ НА ШОН ПЕН ЗА ВОЈНАТА ВО УКРАИНА

Следно

Кремљ му се заканува на Западот: Ако испратите тенкови, украинскиот народ ќе ја плати цената

Latest from Blog