Seriali humoristik “Bupkis” fjalë për fjalë është terapi nga një e qeshur e mirë

/
1 min read

“Bupkis” është serial humoristik që gërmon në jetën e çuditshme të komedianit Pete Davidson. E vendosur në Staten Island, shfaqja ndjek Pete-in teksa ai lufton me lajmet e papritura familjare ndërsa lundron në sfidat e ruajtjes së karrierës, marrëdhënieve dhe mirëqenies mendore. Aktrimi në këtë serial nuk është hiç më pak se fenomenal, ku çdo personazh jep më të mirën e tij absolute në ekran.

Personazhi i Pete Davidson-it është në buzë të gërmisë, por ajo që e fiton atë është dashuria dhe mbështetja që merr nga gjyshi, nëna dhe motra. Prania e tyre në jetën e tij bëhet një fener autenticiteti. Për më tepër, Bupkis sjell disa momente vërtet qesharake që do ta bëjnë publikun të qeshë me të madhe.

Performancat e Bobby Cannavale, Eddie Falco dhe Joe Pesci nuk janë hiç më pak se të mahnitshme, duke i shtuar një shtresë shkëlqimi shfaqjes. Për të mos përmendur filmat e mrekullueshëm të Ray Romano dhe MGK në episodin e fundit, si dhe përfshirjen e miqve të vjetër të Pete nga Staten Island, të cilët e pasurojnë edhe më shumë vlerën komike të serialit.

Shikoni trailerin:

Seriali humoristik “Bupkis” është prodhuar nga Peacock Studios dhe është në dispozicion ekskluzivisht në platformën e transmetimit SkyShowtime.

Në “Bupkis”, shikuesit shohim pamje unike dhe shumë argëtuese në botën kaotike por tërheqëse të Pete Davidson. Me aktrimin e tij të jashtëzakonshëm, skenat me zë të lartë për të qeshur dhe një kastë interpretuesish të talentuar, ky serial komedi ia vlen patjetër të shikohet për ata që kanë nevojë për terapinë e një të qeshuri të mirë dhe një prekje autenticiteti që shkrinë zemrat.

BUPKIS — “The Florida Project” Episode 103 — Pictured: (l-r) Pete Davidson as Pete Davidson, Joe Pesci as Joe Larocca (Photo by: Heidi Gutman/Peacock)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Претходно

ОН: Светот мора да се подготви за поинтензивни топлотни бранови

Следно

Швајцарија жали за повлекувањето на Русија од Договорот за жито, ги поздрави „неуморните напори“ на Туркије

Latest from Blog