Починат маж пред банка во скопската населба Аеродром

1 min read

Фотографии од починат човек пред банка во скопската населба Аеродром, пред неколку минути беа објавени на социјалните мрежи.

На твитер се споделуваат информации за можната причина за смртта, но официјални информации од полицијата се уште нема. 

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Во сабота обилни врнежи од дожд

Следно

Мурињо на лето ќе ја напушти Рома доколку не успее да се пласира во Лигата на шампионите

Latest from Blog