Претходно

Туркије: САД продолжуваат со поддршката на терористичката организација ЈПГ/ПКК

Следно

Гаспар: Лекот „Трикафта“ е стигнат во земјава

Latest from Blog

ОН: Газа е пекол на земјата

„Пекол на земјата“ ја опишаа оваа ситуација агенцијата за за палестинските бегалци. Кога израелците го нападнаа