Малолетничка касната од куче во Радишани

1 min read
Претходно

Од под урнатините спасен маж 59 часа по земјотресите во Туркије

Следно

Во Газиантеп спасени 18-месечни близнаци 40 часа по разорните земјотреси во Туркије

Latest from Blog