Македонка исчезна во Грција, се упатила кон Лефкада и ѝ се губи секаква трага

1 min read

рекламаЗавчера исчезна 69-годишната Милица Гелова, која била во Грција и требало да стигне на Лефкада.

– Ве молам за помош, женава вчера (09.08) е качена во 10 часот на автобус од Агростоли кон Фискардо, каде што требаше да се качи на брод и упати кон Василики. Ако некој ја забележи, секоја информација ми е од помош, споделете, објави Авгинија.

рекламаПретходно

Грчката полиција уапси вооружени фудбалски навивачи од Романија

Следно

Еквадор: Приведени шестмина Колумбијци осомничени за поврзаност со атентатот на претседателскиот кандидат

Latest from Blog