Ердоган и официјално прогласен за победник во вториот круг претседателски избори во Туркије

1 min read
Претходно

Милевски за списокот, за дуелите со Украина и Англија: Мора да погазам некои свои принципи!

Следно

Судан: Во судирите во Картум загинаа 17 цивили

Latest from Blog