Претходно

ПСЖ го купува „Стад Д’Франс“ ?

Следно

Едно лице загина во верижниот судир во Унгарија – полицијата го пронашла под опожарен автомобил

Latest from Blog

Спасовски на селекција на кандидати за полициски службеник во Центар за обука Идризово: Сериозен пристап во продуцирање професионални полициски службеници

реклама Денеска (30.09.2023), министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, заедно со дел од раководствата на Министерството