До каде стигнавме со тоа дека Скопје е метропола?

1 min read
Претходно

Билансот на загинати мигранти во бродоломот кај јужна Италија порасна на 70

Следно

(ВИДЕО) Четири деца загинаа во пожар во Нови Пазар, нивните родители се тешко повредени

Latest from Blog