Да беше ученик ќе беше „седи единица“: Ја почнуваме годината со „махерски“ паркирања во Скопје!

1 min read

Ја почнуваме годината со серијата „махерски“ паркирања кои заслужуваат внимание од јавноста. Фотографијата е направена во близина на Веро Тафталиџе, пред скопскиот локал „БКВ“. 

Која е вашата оценка за ова ремек дело? 

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Внимателно во овој дел од Скопје: Билбордот може да падне секој момент врз некој!

Следно

Денеска ќе биде погребан поранешниот папа Бенедикт Шеснаесетти

Latest from Blog