Sport - Page 446

Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës

Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e trajnerit, por po ashtu është i etur ta marrë drejtimin e ndonjë klubi në Premierligën e Anglisë. Xavi i bëri mbi 700 paraqitje për klubin e fëmijërisë,Barcelonën, si dhe është futbollisti i tretë me

1 444 445 446