АМСМ: Патот од Берово до Струмица од 15:30 е во прекин во двата правци

1 min read
Претходно

Путин: Непријателските дејства на Западот и Киев доведоа до војната во Украина

Следно

Спомен обележје на загинатите полицајци во Диво Насеље – останува енигма кој ја поттикна групата за вооружен напад

Latest from Blog