Видео: Верижен судир на „Партизански одреди“

1 min read

На булеварот „Партизански одреди“ во Карпош 4 се случи верижен судир во кој учествуваа четири возила.

Во судирот учествувале возила „Хонда“, „Рено“, „Опел“ и едно такси возило.

Засега нема повеќе информации за повредени лица.

ВИДЕО: Макфакс

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Кина: МКС треба да избегнува „двојни стандарди“ по налогот за Путин

Следно

Објавен Зборник во чест на академик Митко Маџунков

Latest from Blog