УШТЕ ЕДЕН ЗЕМЈОТРЕС ВО РОМАНИЈА – тлото не престанува да тресе на секој час, граѓаните преплашени!

1 min read
Претходно

Лажна е пријавата за поставена бомба во средното скопско училиште

Следно

(ВИДЕО) По 204 часа од земјотресот спасувачите извлекоа пет преживеани од урнатините

Latest from Blog