Претходно

Лидерите на водечките европски земји испратија порака за поддршка на Украина

Следно

Курти го прифатил европскиот предлог за прашањето на Белград и Приштина како добра основа

Latest from Blog

Тухел останува во Баерн

Германскиот стратег Томас Тухел и следната сезона ќе биде тренер на минхенски Баерн, потврди претседателот на