Ја славиме љубовта: Празничнo мени во Skopje Limak Hotel

1 min read

Денот на вљубените е одлична можност да ја прославиме љубовта и да покажеме благодарност за луѓето кои ни значат во нашиот живот. Без разлика дали станува збор за романтична вечера за двајца или за дружење со пријателите и семејството, денот е одличен за ширење љубов и радост.

На овој Ден на вљубените во 2023 година, паровите ширум светот уживаат во вкусните оброци, споделуваат смеа и создаваат нови спомени.

Ние имаме одличен предлог за вас. Ајде да прославиме заедно во Limak Skopje Luxury Hotel со уникатно јадење за парови за само 3900мкд со шише просеко за двајца или луксузно сместување со богат појадок на шведска маса заедно со СПА атрактивни пакети за парови од 180 евра/ноќевање. 

Повеќе информации на [email protected] или на телефонскиот број: 075 301834

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Туркије: 31.643 загинати во земјотресите кои минатата недела ги погодија јужните делови на земјата

Следно

Решавање на кипарското прашање приоритет за новиот претседател на Кипар

Latest from Blog