Инцидент на „Партизански одреди“: Три лица претепале 37-годишна жена

1 min read

Минатата ноќ на булевар „Партизански одреди“ била нападната 37-годишна жена.

– Денеска (22.02.2023) во 03.00 часот во СВР Скопје, Е.Т.П.(37) од Скопје пријавила дека на бул.„Партизански одреди“ била физички нападната од М.Ѓ. – женско лице, Г.Ѓ. и уште едно лице, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Ѓорѓиевски: Инвестиравме 7,2 милиони денари во градинката ,,8 март”

Следно

Побарани мерки на претпазливост за вториот напаѓач на Пендиков

Latest from Blog