Фото: Се уредува зеленилото на кејот на Вардар

1 min read
Претходно

Денеска традиционално палење на Василичарски оган во Ѓорче Петров

Следно

(ВИДЕО) Молел за помош, а полицијата го држела на земја: Почина роднина на соосновачот на „Животите на црните луѓе се важни“

Latest from Blog