Ердоган: Бројот на жртви од силните земјотреси се искачи на 14.014

1 min read
Претходно

Вештакот за „Ласкарци“ не оздраве за денешното рочиште

Следно

Грција одлучи да продолжи со процесот на купување израелски ракети „Спајк НЛОС“

Latest from Blog