Ахмети удри на песна: „Изгуби го чуварот, изгуби го семето, ајде да тргнеме понапред од злото“

1 min read
Претходно

(ФОТО+ВИДЕО) Протест во Штрпце по нападот на српските момчиња во Косово

Следно

На протест во Косовска Митровица Вучиќ обвинет за предавство

Latest from Blog

Тухел останува во Баерн

Германскиот стратег Томас Тухел и следната сезона ќе биде тренер на минхенски Баерн, потврди претседателот на