3.432 загинати во земјотресите што ги потресоа јужните делови на Туркије

1 min read
Претходно

(ВИДЕО) Ново издание на 360°: Пушењето аут, вејпањето ин – како шарените електронски цигари го наоѓаат патот до малолетниците

Следно

Инвалидски колички и помагала за лицата со посебни потреби од општина Гази Баба

Latest from Blog