ВИДЕО: Англиски фудбалер полуде, ги исфрли работите од куќата на неверната девојка

1 min read

Некогашниот млад репрезентативец на Англија, Грег Халфорд направи општ хаос откако откри дека девојката го изневерувала.

На Твитер тој објави видео на кое се гледа како од домот ги исфрла работите на поранешната девојка.

-По премногу време, конечно ги расчистувам работите од неверната к**ка, од поранешната девојка, напиша Халфорд.

Овој фудбалер во моментов игра за полупрофесионален тим кој се натпреварува во седмата лига во Англија.

ИЗВОР: kurir.mk

Претходно

ГРАЃАНИ ИЗЛЕГОА НА ПРОТЕСТЕН МУЗИЧКИ СОБИР ДА ГО ОДБРАНАТ МКЦ ОД ПАРТИСКИТЕ ПРИТИСОЦИ НА ГРАДОНАЧАЛНИЧКАТА АРСОВСКА

Следно

(ФОТО) Лос Анџелес: Полицијата најде две бели „комбиња од интерес“ во потрагата по напаѓачот кој уби 10 лица

Latest from Blog