Видео: 23 милиони денари ќе се потрошат за нова општинска зграда во Карпош

1 min read
Претходно

Петков не успеа да формира влада: Бугарија се поблиску до нови 5 ти по ред избори за две години

Следно

Ал Наср не запира, по Роналдо го посакува и најскапиот во историјата на Реал

Latest from Blog