Турскиот потпретседател: Бројот на загинати во силните земјотреси се искачи на 1.541

1 min read
Претходно

Јовановски за повлекувањето од преговорите со Арсовска: Не сакав да бидам пречка за договор

Следно

Започна дводневниот штрајк на медицинските сестри и техничари во Велика Британија

Latest from Blog