Струмичкиот театар ќе ги донира парите од едномесечната продажба на билетите за настраданите во Турција и Сирија

1 min read
Претходно

Речиси 10 000 загинати во земјотресите во Турција и Сирија

Следно

Како СЗО стана зависна од Бил Гејтс

Latest from Blog