Претходно

Австралија го забранува ТикТок на службените уреди

Следно

СЕ ПРЕВРТИ АВТОБУС ВО СРБИЈА – внатре имало 18 патници, се лизгал по снегот, па завршил во канал (ВИДЕО)

Latest from Blog

Mицкоски на изложба во МАНУ: По смената на власта ќе се даде огромна поддршка за заштита и зачувување на она што е национално благо и дел од нашата култура и историја

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ присустуваше на изложбата Лица на револуцијата” на досеганеобјавени фотографии од македонските револуционери. Штета