Претходно

Општина Карпош отвори жиро сметка – ќе се собираат пари за настраданите во земјотресите во Турција и Сирија

Следно

85 санкции за брзо возење на територија на СВР Битола

Latest from Blog

Mицкоски на изложба во МАНУ: По смената на власта ќе се даде огромна поддршка за заштита и зачувување на она што е национално благо и дел од нашата култура и историја

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ присустуваше на изложбата Лица на револуцијата” на досеганеобјавени фотографии од македонските револуционери. Штета