Приватните превозници во понеделник на протест, им префрлиле само 5.000 денари

1 min read
Претходно

ПОЧИНА ТОМ ВЕРЛЕН, ФРОНТМЕНОТ НА ВЛИЈАТЕЛНАТА РОК ГРУПА „ТЕЛЕВИЖН“

Следно

Укината специјалната единица чии полицајци се обвинети за убиството на Тајр Николс

Latest from Blog

Mицкоски на изложба во МАНУ: По смената на власта ќе се даде огромна поддршка за заштита и зачувување на она што е национално благо и дел од нашата култура и историја

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ присустуваше на изложбата Лица на револуцијата” на досеганеобјавени фотографии од македонските револуционери. Штета