Малолетник и уште две лица каснати од улични кучиња во Скопје

1 min read
Претходно

Официјален аларм за вакцините и мозочниот удар

Следно

Се повторува ли историјата – можен нов судир меѓу германски „панцери“ и руски тенкови

Latest from Blog