„Луфтханза“ има проблем со компјутерските системи, откажани многу летови

1 min read
Претходно

(ВИДЕО) Земјотресот во Турција преполови село

Следно

Трипуновски: Ковачевски и Николовски ги кратат субвенциите на земјоделците, од новиот модел бенефит ќе има само за големите фирми на земјоделци блиски до нив

Latest from Blog