Ќе се отстрани оградата околу црквата „Св. Константин и Елена“ во Скопје

1 min read
Претходно

Стоилковски: Јавно го прашуваме Таравари да каже кој е тој меѓународен фактор што бара Алијанса да влезе во Владата

Следно

Театарска претстава за деца „ЏИНче“ во Театарот „Сенки и облаци“

Latest from Blog