ЈСП за инцидентот со автобусот

1 min read

Од ЈСП ги демантираат сите информации изнесени во јавноста кои се базирани на непотврдени информации за инцидентот со автобусот кај „Мавровка“. Од ЈСП велат дека нема причини патниците да стравуваат за својата безбедност.

Извор: 24vesti.mk

Претходно

Топлотен бран: Највисоки температури на Балканот, активирани се црвен и портокалов аларм

Следно

СЕ Е ПОЗНАТО: Еве кога Мбапе ќе биде промовиран во Реал

Latest from Blog