Исчезна 47-годишник во Скопје

1 min read

Минатата ноќ во полициска станица било пријавено исчезнато лице.

– На 12.01.2023 во 00.10 часот во Полициската станица Аеродром, В.Б.(49) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот сопруг Р.Б.(47), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Судот во Замбија овозможи Хрватите, кои посвоија деца во ДР Конго, да се бранат од слобода

Следно

Во центарот на градот: Тепачка меѓу шест лица пред објект во градба

Latest from Blog