Груби му одговори на Бејта: Му посакувам здравје!

1 min read
Претходно

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Македонските ракометари убедливо поразени и од Аргентина, ќе играат за пласман од 25. до 32. место 

Следно

Бочварски: За 2022 година изградивме два експересни патишта, Штип – Радовиш и Штип – Кочани

Latest from Blog