Претходно

Мицкоски: Охрид ги чувствува промените, ќе започне изградбата на плоштадот „Крушевска Република“, капитален проект вреден 47 милиони денари

Следно

„Хјуман рајтс воч“: Турските власти сè пожестоко удираат врз неистомислениците во пресрет на изборите

Latest from Blog