Претходно

Гир: Слободата на медиумите и изразувањето е темелна вредност на ЕУ

Следно

Зеленски ја користи маглата од војната за да ја приватизира Украина

Latest from Blog

Тухел останува во Баерн

Германскиот стратег Томас Тухел и следната сезона ќе биде тренер на минхенски Баерн, потврди претседателот на