Туркије: Во новиот земјотрес што ја погоди Малатија загина едно лице, 69 се повредени

1 min read
Претходно

Зеленски смета на тоа дека Путин ќе биде убиен од своите

Следно

Муцунски: Инфраструктурните проекти кои ги реализираме сериозно го менуваат изгледот на Аеродром

Latest from Blog