Тепачка во Чаир поради недоразбирање во сообраќајот

1 min read

Во текот на вчерашниот ден едно лице било физички нападнато поради недоразбирање во сообраќајот.

– На 09.01.2023 во 12.34 часот во Полициската станица Чаир, Е.Ч.(36) од Скопје пријавил дека околу 12.30 часот на подрачјето на Чаир, поради недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од А.Л.(36) од Скопје, информира МВР.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Гвардиола: Бејл сега може да стане одличен голфер

Следно

Бентли постигна рекордна продажба

Latest from Blog