Скопски Водовод со известување за работното време на Водици

1 min read

ЈП Водовод и канализација – Скопје, во пресрет на христијанскиот празник, Богојавление (Водици), ги известува корисниците дека на ден 19.01.2023 (четврток), шалтерите за наплата во Дирекцијата на претпријатието и наплатниот пункт во Сарај, ќе работат со редовно работно време:

Дирекција од 07:30 до 19 часот,

Сарај од 08:00 до 14:30 часот.

Со редовни работни активности се продолжува во петок.

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Цените во Црна Гора за година дена зголемени за 13 проценти

Следно

Поранешниот челник на францускиот фудбал Ле Грет под истрага за сексуално вознемирување

Latest from Blog