Приватните превозници во понеделник на протест, им префрлиле само 5.000 денари

1 min read
Претходно

ПОЧИНА ТОМ ВЕРЛЕН, ФРОНТМЕНОТ НА ВЛИЈАТЕЛНАТА РОК ГРУПА „ТЕЛЕВИЖН“

Следно

Укината специјалната единица чии полицајци се обвинети за убиството на Тајр Николс

Latest from Blog