Претходно

Роналдо ги постигна првите два гола од игра во Саудиска Арабија и ја надмина „границата 500“ (ВИДЕО)

Следно

Повеќе од 20 000 загинати во катастрофата во Турција и во Сирија, спасувачките операции се во тек

Latest from Blog