Пожар избувнал во напуштена куќа на улица „Ѓуро Ѓоновиќ“ во Маџир маало.

1 min read
Претходно

Роналдо ги постигна првите два гола од игра во Саудиска Арабија и ја надмина „границата 500“ (ВИДЕО)

Следно

Повеќе од 20 000 загинати во катастрофата во Турција и во Сирија, спасувачките операции се во тек

Latest from Blog

Тухел останува во Баерн

Германскиот стратег Томас Тухел и следната сезона ќе биде тренер на минхенски Баерн, потврди претседателот на