Поради сообраќајка во прекин сообраќајот на автопатот Штип-Миладиновци

1 min read
Претходно

Близу 80 потреси по разорниот земјотрес во Турција, еве со која јачина се

Следно

Најмалку 427 загинати и на стотици повредени од разорниот земјотрес што ја потресе и Сирија

Latest from Blog