Општина Аеродром денеска слави роденден, а како изгледала општината во 80-ите години (видео)

1 min read
Претходно

ИЗРАЕЛ СЕ МОБИЛИЗИРА Полицијата и војската на готовс поради терористички напади

Следно

САД: Смртноста на децата предизвикана од огнено оружје се зголеми за речиси 50 % во последните 2 години

Latest from Blog

Тухел останува во Баерн

Германскиот стратег Томас Тухел и следната сезона ќе биде тренер на минхенски Баерн, потврди претседателот на